Mityba

 Visi žinome, kad subalansuota dieta padeda išlaikyti sveikatą ir aktyvumą. Tačiau tai ne visada paprasta. Įtemptoje dienotvarkėje ne visada randame laiko sveikai mitybai.
Šiandien prekyboje esantys maisto produktai ne visada atitinka aukštus kokybės reikalavimus. Laimei, NUTRILITE linijos produktai gali suteikti trūkstamas maistines medžiagas mūsų mitybai: vitaminas c, vitaminas B, omega, česnakai ir kt. NUTRILITE siūlo platų maisto papildų ir vitaminų pasirinkimą, kurie puikiai papildo sveiką gyvenimo būdą. 
Nesvarbu, ar norite pagerinti bendrą savijautą ar palaikyti aktyvų gyvenimo būdą, stimuliuoti savo grožį iš vidaus, rasti tinkamą svorio valdymo programą ar tiesiog pradėti savo dieną sveikai ir žvaliai; Nutrilite™ ir XS™ turi sprendimą.
Nuo bazinių ir tikslinių maisto papildų iki produktų, kurie padeda numesti ir išlaikyti svorį – atraskite įvairius mitybos variantus, kurie atitiktų jūsų individualius poreikius.

Šaltinis amway-lithuania.com

Mityba

Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką:

NUTRILITE™ Česnakai

Pipirmėtės skonio maisto papildas, kurio sudėtyje yra česnako miltelių.

NUTRILITE Garlic yra maisto papildas su česnakų milteliais. Česnakas prisideda prie normalios imuniteto funkcijos, atsparumo laikinam stresui ir širdies sveikatos bei normalaus cholesterolio lygio palaikymui. 

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas

Česnakas

NUTRILITE™ Multivitaminai kramtomose tabletėse

Kramtomas apelsinų skonio multivitaminų/multimineralų maisto papildas. NUTRILITE Chewable Multivitamin yra sukurtas ir vaikams, ir suaugusiesiems, ir aprūpina vitaminais, svarbiais mineralais ir beta karotinu. Tai malonaus skonio papildas, kurį reikia vartoti, kai nurodomi papildomi poreikiai.

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas

Multivitaminai

NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas

Maisto papildas, padedantis aprūpinti mitybą omega-3 riebalų rūgštimis, trūkstamomis Jūsų mityboje. Tinka tiems, kurie suvartoja mažai maisto produktų, turinčių omega-3 riebalų rūgščių, pavyzdžiui, dauguma žuvų, jūros gėrybės, lapuotos daržovės, rapsų aliejus, sojos pupelės ir graikiniai riešutai, todėl jiems trūksta riebalų rūgščių.

Kaip pirkti>>

Sužinokite produkto kainą NUTRILITE™ Omega-3 kompleksas>>

Omega

Vitaminas C Plius Nutrilite™

Nutrilite™ Vitaminas C Plus tai ypač veiksmingas maisto papildas, kuris visą dieną lėtai ir tolygiai išskiria vitaminą C, palaikydamas normalią imuninės sistemos veikimą. Vitaminas C itin svarbus jūsų pilnavertei mitybai. 

Kaip pirkti>>

Sužinokite produkto kainą Vitaminas C Plius Nutrilite™>>

 

Vitaminas C Plius