Namai

AMWAY HOME – jūsų namų priežiūros priemonės

Įmonė siūlo gausų namų priežiūros produktų pasirinkimą: valiklių, skalbiklių, baliklių ir kitų produktų, kurie padės jūsų šeimai džiaugtis švariais namais.

Šiuose produktuose gausu veikliųjų medžiagų, gautų iš gamtos, kurios užtikrina išskirtinius paviršių, indų ir skalbinių rezultatus, tuo pačiu yra saugūs jums, jūsų šeimai ir aplinkai.

Amway priemonės ir produktai, skirti namams, padės nuvalyti įvairius paviršius, užtikrins skalbinių švarą, šveičiant – palengvins darbą.

Natūralūs ingredientai užtikrina odos apsaugą ir garantuoja blizgesį jūsų namuose.

Šaltinis amway-lithuania.com

Kaip pirkti

AMWAY produktai

Pateikiame mūsų mėgstamiausių produktų penketuką:

L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner Universalus valymo skystis

Mūsų geriausiai parduodamas produktas, skirtas kasdieniam daugumos paviršių valymui, atsirado dėl natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų panaudojimo. Jo koncentruotoje formulėje nėra fosfatų, stiprių rūgščių, o taip pat chloro baliklių.

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą L.O.C.™ Multi-Purpose Cleaner>>

valiklis

DISH DROPS™ Indų plovimo skystis

Indų ploviklis „DISH DROPS™“ veiksmingai šalina riebalus ir pridžiūvusius maisto likučius. Nepalieka kenksmingų likučių, todėl indai tampa idealiai švarūs. Koncentruotas indų ploviklis yra gaivaus, citrusinio kvapo.

Kaip pirkti

Sužinok produkto kainą DISH DROPS™ Indų plovimo skystis>>

Dish Drops indų plovimo skystis

Orkaitės valymo želė

Orkaitės valymo gelio sudėtyje nėra šveičiamųjų komponentų. Pakanka geliu padengti orkaitės sieneles ir palikti 30 minučių. Per tą laiką jis suminkštins prilipusius maisto ir riebalų nešvarumus, kuriuos galėsite lengvai išvalyti.

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą AMWAY™ Orkaitės valymo želė >>

valikliai namams

Visų audinių baliklis SA8™

Galingas valymas naudojant koncentruotą, biologiškai skaidomą ir spalvą saugantį baliklį be chloro, skirtą visiems tikslams. Produkto sudėtyje yra deguonies, kuris pašalina dėmes, valo spalvotus audinius (išskyrus šilką ir vilną). Puikiai tinka užmirkymui ir gali būti saugiai naudojamas namuose dėmių ant puodelių ar arbatinukų šalinimui, paviršių bei plytelių valymui. 

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą Visų audinių baliklis SA8™ >>

Baliklis

Toilet Bowl Cleaner Tualetų valymo skystis

Efektyviai ir greitai šalina akmenis ir panaikina nemalonius kvapus bei sunkiai įveikiamas dėmes. Reguliariai naudojant nedidelį skysčio kiekį, tualetas visada bus švarus.

Kaip pirkti

Sužinokite produkto kainą Toilet Bowl Cleaner Tualetų valymo skystis >>

valiklis tualetams