Tavo kelionėms 2 AMWAY produktai: rutulinis dezodorantas ir makiažo servetėlės

Vasara – kelionių metas. Ar pagalvojote, ką tikslinga pasiimti į kelionę, kad neapsikrautumėte? Kelionėse nepakeičiami: rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas bei makiažo servetėlės. (Toliau straipsnyje šiuos du produktus įvardysime dezodorantu ir servetėlėmis).

Šį straipsnį dedikuojame moterims ir merginoms, kurioms priimtina „paprasto gyvenimo“ koncepcija. Taigi, rekomenduojame į kelionė pasiimti dezodorantą ir makiažo servetėlės.

Straipsnio idėja gimė prieš vieną kelionę į Italiją, svarstant kaip sumažinti daiktų kiekį, norint juos sutalpinti į rankinį lagaminą. Dėmesys sustojo ties dviem AMWAY produktais, kurie man būtini kelionės metu: rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas G&H bei makiažo servetėlės.

Rutulinis dezodorantas – padės išsaugoti gaivą

Jeigu norite išlikti gaivios visos kelionės metu – rekomenduoju pasiimti rutulinį dezodorantą ir antiperspirantą G&H PROTECT+™. Itin svarbu, kad dezodorantas ir antiperspirantas net 48 valandas gali apsaugoti nuo nemalonaus kvapo ir suteikia gaivumo pojūtį, nesukelia alergijų, be dažiklių.

Dezodorantas ir servetėlė

Rutulinio dezodorantas ir antiperspirantas yra 100 ml, taigi tikrai galėsite įsinešti į lėktuvą rankiniame bagaže. Beje, šis produktas yra tinkamas tiek moterims, tiek vyrams. Jeigu keliaujate su šeima – pakaks pasiimti vieną dezodoranto vienetą.

Keliaujant į šalis, kuriose labai šilta, nevargins jūsų pačių prakaito kvapas, nes rutulinis dezodorantas ir antiperspirantas apsaugos nuo šios problemos. Beje produkte yra baltosios arbatos ekstraktas, kurie stiprina odą ir padeda apsaugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Natūralūs mineralai, esantys produkte, saugo ir maitina odą; mėlynių ekstraktas yra papildytas C vitaminu ir antioksidantais. Minėtos medžiagos padeda atkurti odos būklę.

Makiažo valymo servetėlės – atgaivins veido odą kelionės metu

Moterims ar merginoms, kurios kiekvieną rytą darosi makiažą tenka jį vakare nusivalyti. Juk vakarinis veido valymas yra privaloma veido valymo rutina, kuri užtikrintų veido odos poilsį.

Dezodorantas ir servetėlės

Taigi, kokias veido valymo priemones pasiimate vykdamos į kelionę? Micelinį vandenį, veido pienelį, losjoną ar toniką, veido odos serumą, paakių kremą, vatos diskelius, vatos pagaliukus? Įsidėjus tiek priemonių, ko gero, tektų ne su rankiniu bagažu keliauti.

Kadangi ne vienerius metus bendradarbiauju su įmone AMWAY – prisiminiau, kad buvau gavusi dovanų makiažo valymo servetėlių essentials by Artistry™. Apie dovanas, kuriomis nuolat džiugina įmonė galėsiu papasakoti kitame straipsnyje. 

Makiažo valymo servetėlių essentials by Artistry™ yra parduodamas pakelyje su dangteliu. Taigi, kiekvieną kartą išsitraukus servetėlę – pakelis uždaromas ir servetėlės nesausėja.

Paminėsiu keletą makiažo valymo servetėlių charakteristikų:

  • greitas ir lengvas bei veiksmingas makiažo valymas neužkemšant porų bei nuvalant nešvarumus; 
  • servetėlėse yra vitamino E, kuris neleidžia odai sausėti ir padeda išlaikyti drėgmę; 
  • sudėtyje yra veiksmingų ir natūralių sudedamųjų dalių, tokiu kaip ramunėlės su antioksidantais, antimikrobinis žaliosios arbatos ekstraktas; 
  • šios dalys padeda palaikyti odos natūralų pH.
Dezodorantas ir servetėlės

Kai vakare nužingsniavus 20 tūkstančių žingsniukų norisi į lovą griūti – pasiimu makiažo valymo servetėles ir nusivalau veidą lovoje… Šis procesas atrodo paprastas ir nesudėtingas. Nereikia apsikrauti buteliukais. Vėliau patepu veidą kremu, bet apie tai taip pat kitame straipsnyje.

Norite įsigyti rutulinį dezodorantą ir antiperspirantą G&H PROTECT+™ ar makiažo valymo servetėlių essentials by Artistry™

Norite pradėti bendradarbiauti su įmone AMWAY

Susisiekime tel. +37069531661.

Nuotraukos – Ligitos Zailskaitės-Jakštės


Daugiau apie produktus skaitykite mūsų puslapyje https://namamama.lt/ skiltyje >> Amway produktai

Straipsnis yra autorizuotas įmonės AMWAY. Platinti ir kopijuoti be NamaMama.lt sutikimo draudžiama.